Zajistíme kompletní služby pro zákazníky počínaje návrhem a konstrukcí, vlastní výrobou až po povrchové úpravy a dopravu.
We provide our customers with comprehensive services from design, construction, and the actual manufacturing, to surface finishing and transport.
Wir sichern den kompletten Service für unsere Kunden von der Planung und Konstruktion, über eigene Produktion bis zur Oberflächenbearbeitung und transport.
Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - nemazat > O společnosti > Historie

Historie

Společnost Zihos s.r.o. byla založena roku 1991 jako výrobní firma se zaměřením na zahradní mechanizaci. Již v roce 1992 vyráběla první typ velmi oblíbeného půdního kultivátoru. Dnes se výroba specializuje zejména na CNC obrábění, výrobu anténních držáků, zakázkovou výrobu, výrobu jednoúčelových strojů a svařovacích konstrukcí. V areálu Švihov disponuje firma výrobními prostory o rozloze 1 900m2 a administrativní budovou. Roku 2013 byla v Klatovech zřízena nová pobočka v areálu o celkové rozloze 5000m2, specializující se na CNC obrábění a konstrukční činnost. Firma Zihos se od svého vzniku dynamicky vyvíjí, důkazem toho je např. počet zaměstnanců, který vzrostl z původních pěti na více než 40. Našimi obchodními partnery jsou významné domácí i zahraniční firmy, mezi ty nejvýznamnější patří např. A.S.SAT nebo Firmconsult.

V roce 2014 jsme certifikovali společnost ZIHOS s.r.o. podle normy ČSN EN ISO 1090 , což nám umožnuje vyrábět stavební díly podléhající této normě a vystavovat na ně prohlášení o vlastnostech CE.
Naše firma má certifikovaný systém svařování podle ČSN EN ISO 3834-2, na základě tohoto certifikátu jsme schopni garantovat vysokou kvalitu svařovacích prací u nás ve firmě ZIHOS s.r.o.

V roce 2018 jsme oddělili pobočku v Klatovech do samostatné společnosti ZIHOS Klatovy, která se zaměřuje na obrábění.

 

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.