Zajistíme kompletní služby pro zákazníky počínaje návrhem a konstrukcí, vlastní výrobou až po povrchové úpravy a dopravu.
We provide our customers with comprehensive services from design, construction, and the actual manufacturing, to surface finishing and transport.
Wir sichern den kompletten Service für unsere Kunden von der Planung und Konstruktion, über eigene Produktion bis zur Oberflächenbearbeitung und transport.
Drobečková navigace

Úvod > CNC obrábění staré

CNC obrábění

CNC frézovací centrum HAAS VF7Hledáte spolehlivého partnera na kooperace v CNC obrábění? Nabízíme Vám jej. K dispozici máme 3-osá frézovací centra HAAS s možností 5ti osého obrábění. Jsme schopni obrábět do velikosti pojezdu až 2100mm. K dispozici máme také CNC soustruhy HAAS s poháněnými nástroji, případně osou Y pro vrtání mimo osu obrobku nebo vyfrézování drážky na pero. Nabízíme soustružení obrobků do průměru 600mm.

Co obrábíme?

Obrábíme od běžné oceli přes ušlechtilé oceli, hliníkové slitiny, nerez až po mosazbronz a plasty. Na obrobené díly zajišťujeme tepelné zpracování a povrchové úpravy.

Jsme zkušení a máme rádi moderní trendy

Od roku 1991, kdy naše společnost vznikla, je v Zihosu snaha mít kvalitní pracovníky z regionu. Dbáme na jejich odbornost a zajišťujeme jim školení, která přináší vysokou kvalifikaci našich pracovníků. Máme snahu neustále zlepšovat naše procesy a být tak efektivnější. 

 

Soustružené a frézované díly Soustružené díly CNC vrtání
CNC vrtání CNC soustružení Obráběný díl
CNC vrtání CNC frézování  

 

 

Zaslat nezávaznou poptávku

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.