Zajistíme kompletní služby pro zákazníky počínaje návrhem a konstrukcí, vlastní výrobou až po povrchové úpravy a dopravu.
We provide our customers with comprehensive services from design, construction, and the actual manufacturing, to surface finishing and transport.
Wir sichern den kompletten Service für unsere Kunden von der Planung und Konstruktion, über eigene Produktion bis zur Oberflächenbearbeitung und transport.
Drobečková navigace

Úvod > Svařované konstrukce staré

Svařované konstrukce

Proč svařované konstrukce u Zihosu?

  1. Svařujeme ocel, nerez a hliníkové slitiny.
  2. Svařujeme malé i velké konstrukce.
  3. Profesionální tým svářečů včetně svářecího inženýra.
  4. Děláme jak kusovou, tak sériovou výrobu.
  5. Pro série vyrábíme vlastní svařovací automaty = nižší cena zakázky

Kromě svařování nejrůznějších druhů oceli nebo nerezu se zaměřujeme také na svařování hliníkových slitin. Zaměstnáváme vysoce kvalifikované svářeče s certifikací podle evropských norem. Nejčastěji používáme metody MIG/MAG a TIG/WIG.

Série i kusová výroba

Svařujeme jak drobné díly v námi vyrobených přípravcích, tak i rozměrné a hmotné konstrukce. Pro naše stálé zákazníky provádíme kusovou i sériovou výrobu. V té se dokážeme dostat na poměrně zajímavou cenu. Důvodem jsou svařovací automaty, které si pro série vyrábíme. Tímto způsobem dokážeme práci zefektivnit, zautomatizovat a ve finále i zlevnit. Sériové výroby provádíme až do několikaset tisíc kusů ročně.

V Zihosu dbáme na profesionalitu našich zaměstnanců

Všichni naši svářeči mají svářečské zkoušky dle normy a disponujeme také certifikovaným svařovacím inženýrem. Dlouhodobě se snažíme zaměstnávat ty nejkvalitnější lidi z regionu a odborně je vzdělávat. Jsme přesvědčeni, že touto filozofií jsme schopni konkurovat i nepoměrně větším firmám v České republice.

Čelní zvedák za malotraktor Závěs k malotraktoru Regál
Jeřábová traverza Stůl Mříže
Zábradlí Vrata  

 

Zaslat nezávaznou poptávku

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.