Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Úvod


ZIHOS s.r.o. - strojírenská výroba

Jsme ryze českou společností a v oboru strojírenské výroby poskytujeme komplexní služby již více než 27 let. Mezi naše hlavní činnosti patří výroba anténních držáků, zakázková kovovýroba, CNC obráběnívýroba jednoúčelových strojů a svařovaných konstrukcí.

Jak pracujeme

Jsme schopni zajistit komplexní služby počínaje návrhem a konstrukcí, vlastní výrobou až po povrchové úpravy a dopravu na požadované místo.

Historie Zihosu

Společnost Zihos s.r.o. byla založena roku 1991 jako výrobní firma se zaměřením na zahradní mechanizaci. Již v roce 1992 vyráběla první typ velmi oblíbeného půdního kultivátoru. Dnes se výroba specializuje zejména na CNC obrábění, výrobu anténních držáků, zakázkovou výrobu, výrobu jednoúčelových strojů a svařovacích konstrukcí. V areálu Švihov disponuje firma výrobními prostory o rozloze 1 900m2 a administrativní budovou. Roku 2013 byla v Klatovech zřízena nová pobočka v areálu o celkové rozloze 5000m2, specializující se na CNC obrábění a konstrukční činnost. Firma Zihos se od svého vzniku dynamicky vyvíjí, důkazem toho je např. počet zaměstnanců, který vzrostl z původních pěti na více než 40. Našimi obchodními partnery jsou významné domácí i zahraniční firmy, mezi ty nejvýznamnější patří např. A.S.SAT nebo Firmconsult.

V roce 2014 jsme certifikovali společnost ZIHOS s.r.o. podle normy ČSN EN ISO 1090 , což nám umožnuje vyrábět stavební díly podléhající této normě a vystavovat na ně prohlášení o vlastnostech CE.
Naše firma má certifikovaný systém svařování podle ČSN EN ISO 3834-2, na základě tohoto certifikátu jsme schopni garantovat vysokou kvalitu svařovacích prací u nás ve firmě ZIHOS s.r.o.

V roce 2018 jsme oddělili pobočku v Klatovech do samostatné společnosti ZIHOS Klatovy, která se zaměřuje na obrábění.

 

 

Proč Zihos

  • Dbáme na odbornost zaměstnanců
  • Od roku 1991 děláme tu nejkvalitnější strojírenskou výrobu
  • Disponujeme moderními technologiemi
  • Jsme specialisté na anténní držáky

 

Kde se nacházíme

 

 

ZIHOS s.r.o., Nádražní 346, 340 12 Švihov

ZIHOS Klatovy s.r.o., K Letišti 930, 339 01 Klatovy