Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Vzdělávání

Vzdělávání našich pracovníků

V rámci vzdělávacích aktivit, kterými se snažíme neustále vzdělávat naše zaměstnance, jsme se zapojili do projektu "Vzdělávejte se pro růst". Projekt zaštiťuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Projekt je určen na podporu zaměstnavatelů, zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání. Projekt navazuje na úspěšná protikrizová opatření podporující podniky v době krize "Vzdělávejte se!" a "Školení je šance" a podporuje z Evropského sociálního fondu podniky, jimž se podařilo překonat hospodářskou recesi.

V roce 2014 jsme se zapojili do projektu "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců".

Dbáme na vzdělanost našich pracovníků

V roce 2012 se tři zaměstnanci společnosti ZIHOS s.r.o. zúčastnili vzdělávání "Čtení a kreslení výkresové dokumentace" a získali osvědčení pro tuto kvalifikaci. V témže roce se pět našich zaměstnanců zapojilo do vzdělávací aktivity "Programátor CNC strojů" pro získání rekvalifikačního osvědčení obsluhy a programování CNC obráběcích strojů.

V červenci roku 2013 proběhlo v naší společnosti školení "Obsluha CNC strojů", které úspěšně absolvovali čtyři naši zaměstnanci. Dokončením tohoto školení jsou všichni zúčastnění schopni ovládat CNC soustruh a obráběcí centrum.

Na školení Obsluha CNC strojů navazuje další s názvem Obsluha 5-osého CNC obráběcího centra, při kterém jsme vyškolili 5 zaměstnanců na ovládání všech pěti os stroje.

V první polovině roku 2014 jsme zopakovali vzdělávací aktivitu "Čtení a kreslení výkresové dokumentace", do které jsme přihlásili nové dva zaměstnance. Toto školení je v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců.

V roce 2014 jsme nechali vyškolit nové tři zaměstnance na programování řídicích systému SIMATIC.

Na podzim 2018 jsme vyškolili 9 zaměstnanců na Ovládání NC strojů pomocí řídicího systému HEIDENHAIN. Školení mělo jak teoretickou formu, tak i praktické ukázky na našem obráběcím stroji.

 

logo esf - eu - sm