Zajistíme kompletní služby pro zákazníky počínaje návrhem a konstrukcí, vlastní výrobou až po povrchové úpravy a dopravu.
We provide our customers with comprehensive services from design, construction, and the actual manufacturing, to surface finishing and transport.
Wir sichern den kompletten Service für unsere Kunden von der Planung und Konstruktion, über eigene Produktion bis zur Oberflächenbearbeitung und transport.
Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání

Vzdělávání našich pracovníků

V rámci vzdělávacích aktivit, kterými se snažíme neustále vzdělávat naše zaměstnance, jsme se zapojili do projektu "Vzdělávejte se pro růst". Projekt zaštiťuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Projekt je určen na podporu zaměstnavatelů, zaměstnanců a uchazečů o zaměstnání. Projekt navazuje na úspěšná protikrizová opatření podporující podniky v době krize "Vzdělávejte se!" a "Školení je šance" a podporuje z Evropského sociálního fondu podniky, jimž se podařilo překonat hospodářskou recesi.

V roce 2014 jsme se zapojili do projektu "Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců".

Dbáme na vzdělanost našich pracovníků

V roce 2012 se tři zaměstnanci společnosti ZIHOS s.r.o. zúčastnili vzdělávání "Čtení a kreslení výkresové dokumentace" a získali osvědčení pro tuto kvalifikaci. V témže roce se pět našich zaměstnanců zapojilo do vzdělávací aktivity "Programátor CNC strojů" pro získání rekvalifikačního osvědčení obsluhy a programování CNC obráběcích strojů. 

V roce 2013 jsme v rámci projektu "Vzdělávejte se pro růst" získali příspěvek na zvýšení kvalifikace našich svářečů, tři pracovníci absolvovali úřední zkoušku dle EN ISO 9606-2 pro svařování hliníkových slitin a dva naši pracovníci absolvovali úřední zkoušku dle EN 287-1 pro svařování oceli. Vyškolili jsme také jednoho pracovníka na mezinárodního svářecího inženýra IWT

V červenci roku 2013 proběhlo v Klatovské provozovně naší společnosti školení "Obsluha CNC strojů", které úspěšně absolvovali čtyři naši zaměstnanci. Dokončením tohoto školení jsou všichni zúčastnění schopni ovládat CNC soustruh a obráběcí centrum.

Na školení Obsluha CNC strojů navazuje další s názvem Obsluha 5-osého CNC obráběcího centra, při kterém jsme vyškolili 5 zaměstnanců na ovládání všech pěti os stroje.

V první polovině roku 2014 jsme zopakovali vzdělávací aktivitu "Čtení a kreslení výkresové dokumentace", do které jsme přihlásili nové dva zaměstnance. Toto školení je v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců.

V roce 2014 jsme nechali vyškolit nové tři zaměstnance na programování řídicích systému SIMATIC.

 

logo esf - eu - sm

 

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.