Zajistíme kompletní služby pro zákazníky počínaje návrhem a konstrukcí, vlastní výrobou až po povrchové úpravy a dopravu.
We provide our customers with comprehensive services from design, construction, and the actual manufacturing, to surface finishing and transport.
Wir sichern den kompletten Service für unsere Kunden von der Planung und Konstruktion, über eigene Produktion bis zur Oberflächenbearbeitung und transport.
Drobečková navigace

Úvod > Konstrukce a výroba strojů stare

Konstrukce a výroba strojů a zařízení

Zabýváme se zakázkovou i sériovou strojů a strojních zařízení včetně kompletního 3D návrhu. Zaměřujeme se převážně na výrobu jednoúčelových strojů a různých přípravků potřebných ve výrobních procesech.

Jednoúčelové stroje

Přinášíme na trh výrobu praktických jednoúčelových strojů na přání zákazníka. Dle přesné specifikace zákazníka jsme schopni stroj navrhnout a zkonstruovat v moderním CAD konstrukčním pracovišti, kompletně vyrobit, osadit řídícím systémem a odzkoušet u zákazníka. Zajišťujeme také veškeré potřebné dokumenty ke stroji, jako jsou revize, návody, prohlášení o shodě atd.

Přípravky

Kromě výroby kompletních strojů se zaměřujeme také na návrhy a výrobu strojního zařízení a nejrůznějších přípravků, jako jsou obráběcí, měřící, montážní a svařovací přípravky.

Moderní vybavení v Zihosu 

U nás v Zihosu si zakládáme na profesionalitě a co nejvyšší kvalitě. Díky tomu pro Vás dokážeme vyrobit výrobky, které předčí Vaše očekávání.

Konstrukce probíhá v moderním prostředí 3D softwaru Solid Edge. Tento software dokáže pro lepší představu celý stroj vizualizovat ve 3D zobrazení. Z modelu následně vznikají 2D výkresy a díl jde do výroby. U staticky namáhaných prvků provedeme také statický výpočet pomocí metody konečných prvků

Naše dílenské vybavení je taktéž na špičkové úrovni. Disponujeme moderními frézovacími centry, lisy a další technikou.

  • CNC frézovací centra
  • 5ti osé CNC frézovací centrum
  • CNC soustruhy s poháněnými nástroji a osou Y
  • Pásové a kotoučové pily
  • Svářečky TIG, MIG/MAG
  • Hydraulické nůžky
  • Excentrické a hydraulické lisy
  • Zakružovačka profilů
  • Rovinná bruska

 

Svařovací poloautomat Hliníková konzola svařená na poloautomatu Automat na zakružování nerezové okapničky do komínových vložek
Poloautomat na tvarování T trubek nerezových komínových vložek Komínové vložky - polotovar a konečný výrobek  
     

Zaslat nezávaznou poptávku

Česky English Deutsch

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.